BLEDA IGRA PARTIZANA: Rikardo i Stojković za minimalnu pobedu u Novom Sadu (VIDEO)

Proleter propustio veliki broj prilika za gol.partizan slavlje 3133Foto: Partizan.rs

Fudbaleri Partizana pobedili su Proleter sa 1:0 u meču osmog kola Superlige Srbije na novosadskom „Karađorđu“. Crno-beli su do pete prvenstvene pobede došli zahvaljujući golu Rikarda Gomeša u 13. minutu.

Fudbaleri Proletera su promašili penal, dva puta pogodili prečku i imali još nekoliko velikih prilika.

Golman Vladimir Stojković spasao je Partizan u 64. minutu kada je odbranio šut Mirosavljeva sa bele tačke, a imao je sreće u 71. i 78. minutu kada su Čović i Bukorac pogađali prečku.

Crno-beli su sa „Karađorđa“ odneli tri boda, ali i mnogo briga, jer igrom su ponovo razočarali navijače, koji su u takvom raspoloženju mnogo puta ponovili: „Uprava napolje“.

Crno-beli će u sredu igrati zaostalu utakmicu sa Radom, dok je 158. večiti derbi zakazan za nedelju.

PROLETER – PARTIZAN 0:1 (0:1)