JOŠ JEDNA POBEDA I TITULA: Zvezda rutinski protiv Čukaričkog (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na svom terenu Čukarički sa 3:0, u utakmici 33. kola Super lige Srbije i primakli se osvajanju šampionske titule.
zvezda slavlje 13333Foto: FK Crvena zvezda

Zvedaje povela u 61. minutu golom El Fardu Bena, a drugi gol postigao je Nemanja Radonjić u 77. minutu. Konačan rezultat postavio je Luka Adžić u 84. minutu iz slobodnog udarca.

Crvena zvezda – Čukarički 3:0 (0:0)

Beograd – Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: 7.161. Sudija: Nenad Đokić. Pomoćnici: Nemanja Petrović i Slobodan Pavlović. Žuti kartoni: Milijaš, Rodić x2 (Crvena zvezda), Đurić x2 (Čukarički). Crveni kartoni: Milan Rodić (Crvena zvezda) u 90. minutu, Đorđe Đurić (Čukarički) u 69. miinutu. Strelci: 1:0 Ben Mohamed El Fardu 61, 2:0 Nemanja Radonjić u 77, 3:0 Luka Adžić u 84. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Le Talek, Račić, Krstičić, Rodić, Stojković, Srnić (od 46 Adžić), Babić (od 65. Frimpong), El Fardu (od 79. Milijaš), Pešić, Radonjić. Trener: Vladan Milojević.

ČUKARIČKI: Belić, Stevanović, Drinčić, Kopitović, Milojević (od 67. Belaković), Bojić (od 82. Tedić), Kajević (od 82. Vidosavljević), Ovusu, Puškarić, Bogosavac, Đurić. Trener: Nenad Lalatović.

Izvor: BUTASPORT