MINIMALAC CRNO-BELIH: Rikardo srušio Zemun (FOTO, VIDEO)

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Zemun 1:0 (1:0) u poslednjoj utakmici 19. kola Superlige Srbije.partizan slallje 83183Foto: Butasport.rs

Izabranici Zorana Bate Mirkovića savladali su danas Zemun sa (1:0) u okviru 19. kola Superlige Srbije. Jedini pogodak na utakmici postigao je Rikardo Gomeš u 27. minutu na asistenciju Nemanje Miletića.

Crno-beli su imali još nekoliko prilika ali nisu uspeli da ih realizuju. Meč u Humskoj pratilo je oko 3.500 gledalaca.

Partizan je posle ove pobede ostao na trećem mestu sa četiri boda manje od drugoplasiranog niškog Radničkog i 13 boda manje od prvoplasirane Crvene zvezde.

U narednom kolu Partizan gostuje Radu na Banjici, dok će Zemun dočekati Mladost iz Lučana.

rikardo 3138IMG_7878zakaric i nikolic 318goran zakaric 31838IMG_7781IMG_7803taurunumi na jna

Partizan – Zemun 1:0 (1:0)

Beograd – Stadion: Partizana. Gledalaca: 1.500. Sudija: Lazar Lukić (Beograd). Pomoćnici: Dragan Bogićević (Beograd) i Goran Stanojević (Beograd). Žuti kartoni: Zdjelar, Pantić (Partizan), Azemović, Mrkaić, Stojković, Đalović (Zemun). Strelac: 1:0 Rikardo Gomeš u 27. minutu.

PARTIZAN: Stojković, N. R. Miletić, Valiente, Marković, N. G. Miletić, Zdjelar, Ivanović (od 82. Šćekić), Pantić, Zakarić, Nikolić (od 71. Tošić), Gomeš. Trener: Zoran Mirković.

ZEMUN: Milošević, Toševski, Vukadinović, Živković, Azemović, Mrkaić (od 80. Somaeb), Milutinović, Tomić (od 69. Kovačević), Stojković (od 59. Podunavac), Trajković, Đalović. Trener: Dejan Đurđević.

Izvor: BUTASPORT