SOLUN GOREO: Prijović pogurao PAOK do preokreta protiv Spartaka (FOTO, VIDEO)

Srpski fudbaler Aleksandar Prijović postigao je prvi gol u velikom preokretu PAOK-a protiv Spartaka iz Moskve 3:2 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
prijovic 3818Foto: Paok.gr

Uoči utakmice u Solunu između PAOK-a i Spartaka iz Moskve došlo je do sukoba između navijača dva tima, a vrlo borbeno bilo je i na terenu, na kome je viđen preokret grčkog tima.

Spartak je poveo pogotkom Ivelina Popova u sedmom minutu, da bi 10 minuta kasnije prednost duplirao Kvinsi Promes.

Srpski reprezentativac Aleksandar Prijović u 29. minutu iz jedanaesterca smanjio je zaostatak svog tima, a Dimitros Limnios je u 37. doneo izjednačenje.

tumba punaFoto: Paok.gr

PAOK je do poluvremena stigao do preokreta, pošto je u 44. minutu Dimitros Pelkas zatresao mrežu gostiju.

U drugom delu meča nije bilo golova, pa će tako revanš meč za nedelju dana u Moskvi biti neizvestan.

Izvor: BUTASPORT