SUPERLIGA: Andrija Luković doneo Voždovcu bodove iz Kruševca, Radnik slavio na Banovom brdu

Pobede Radnika, Voždovca i Radničkog.andrija lukovic 38183Foto: FK Voždovac

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su na Banovom brdu od Radnika iz Surdulice rezultatom (2:1). Strelci za goste bili su Kopitović koji je zatresao sopstvenu mrežu i Mićić. Počasni pogodak za ekipu Nenada Lalatovića postigao je Puškarić u 77. minutu.

Voždovac je slavio na gostovanju u Kruševcu protiv Napretka rezultatom (2:1). Gosti su poveli preko Lukovića u 28. minutu, Napredak je izjednačio preko Sekidika u 59. minutu, a pobedu zmajevima doneo je isti Andrija Luković u 82. minutu. Inače, Luković će do kraja sezone igrati za klub sa Dušanovca kao pozajmljen fudbaler Crvene zvezde.

Radnički je na Čairu stigao do minimalne pobede protiv Borca iz Čačka. Jedini strelac na meču bio je Miladinović u 2. minutu susreta.

Od 19.00 časova sastaju se još: Mladost – Javor, Rad – Bačka i Vojvodina – Mačva. Utakmice Crvene zvezda – Spartak i Zemun – Partizan odložene su za 25. oktobar.

Izvor: BUTASPORT