SUPERLIGA: Zvezda slavila u Subotici, Radnički sa „kreča“ do pobede na Voždovcu (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su sa pobedama u Superligi Srbije i nakon gostovanja u Subotici ekipi Spartaka 3:1, dok je Radnički slavio na Voždovcu sa (1:0).
zvezda slavlje 13883Foto: FK Crvena zvezda

Izabranici Vladana Milojevića nastavili su da beleže pobede u domaćoj Superligi. Crveno-beli bili su bolji na renoviranom terenu u Subotici od Spartaka sa (3:1).

Golove za crveno-bele postigli su Marko Gobeljić u 36. i El Fardu Ben u 41. minutu iz penala i u 69. minutu. Strelac za Spartak bio je Bojan Čečarić u 90. minutu.

Zvezda ostaje na čelu tabele i to sa istim razmakom u odnosu na prvog pratioca Radnički iz Niša.

Spartak – Crvena zvezda 1:3 (0:2)

Subotica – Stadion: Gradski. Gledalaca: 4.000. Sudija: Danilo Grujić. Pomoćnici: Milovan Ristić i Dalibor Đurđević. Žuti kartoni: Ćalasan, Glavčić, Čečarić (Spartak), Stojković (Crvena zvezda). Strelci: 0:1 Marko Gobeljić, 0:2 El Fardu Ben (jedanaesterac) u 41, 0:3 El Fardu Ben u 69, 1:3 Bojan Čečarić u 90. minutu.

SPARTAK ŽDREPČEVA KRV: Ostojić, Šimura, Kerkez, Milošević (od 83. Đenić), Glavčić, Dunđerski, Vukčević, Obradović (od 77. Lučić), Čečarić, Čo (od 65. Torbica), Ćalasan. Trener: Predrag Rogan.

CRVENA ZVEZDA: Borjan (od 56. Popović), Stojković, Degenek, Hajdin, Čaušić, Gobeljić, Jovančić, Simić, El Fardu Ben (od 83. Joveljić), Marin, Pavkov (od 69. Boaći). Trener: Vladan Milojević.

Nišlije su slavile na gostovanju protiv Voždovca sa (1:0), golom Aleksandra Stanisavljevića sa bele tačke u 63. minutu. Radnički je od 58. minuta igrao sa igračem više pošto je fudbaler domaćih Ilić dobio direktan crveni karton.

Izvor: BUTASPORT