EVROKUP: Ubedljiv poraz Partizana u Berlinu (VIDEO)

Košarkaši Partizana porazom su otvorili povratničku sezonu u Evrokupu, pošto su u Berlinu ubedljivo poraženi od Albe sa 111:85.
salic 3818Foto: Butasport.rs

Ekipa Miroslava Nikolića odigrala je izuzetno slabu utakmicu što se tiče odbrane, bekovi i krila Albe se vrlo često ostajala sama na šutu, a i skok u napadu nije adekvatno čuvan.

Napad je koliko-toliko funkcionisao, a u toj fazi igre istakli su se Amerikanci Gos (22) i Miler (15), koliko je imao i Vanja Marinković.

U pobedničkom timu raspoložen je bio Baterfild sa 24 poena, Sikma je zabeležio 19 a srpski plej Stefan Peno je dodao 15.

Meč u supermodernoj „Mercedes Benz Areni“ u Berlinu bio je prekinut na 15-ak minuta u prvoj četvrtini zbog kvara na semaforu i statističkom softveru, pa je ceo meč trajao više od dva sata.

Narednu utakmicu crno-beli igraju za sedam dana u Beogradu protiv Lijetuvos Ritasa.

Izvor: BUTASPORT