Stjepanović uzeo zlato i na 200 metara slobodno! (VIDEO)

Drugo zlato za Velju u Berlinu!

Reprezentativac Srbije u plivanju Velimir Stjepanović osvojio je zlatnu medalju na 200 metara slobodnim stilom na prvenstvu Evrope u Berlinu.

Stjepanović je plivao fantastično, vodio je tokom cele finalne trke i na kraju stigao do zlata u vremenu ličnog i nacionalnog rekorda – 1:45,78 minuta.

U fantastičnoj završnici, Stjepanović je ušao u cilj ispred svetskog i evropskog rekordera Paula Bidermana i ostvario pobedu sa 0,02 sekunde prednosti.

Sjajni srpski plivač osvojio je u Berlinu drugu titulu šampiona Evrope, nakon što je u ponedeljak slavio na 400 metara slobodno.

Preuzmite Android aplikaciju Butasport.rs za vaš mobilni telefon (OVDE)
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici (OVDE)
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu (OVDE)

Izvor: BUTASPORT