SPARSI UBEDLJIVI U BEOGRADU: Zvezda promašivala, Totenhem koristio! (VIDEO)

Srpski klub je imao brojne šanse u Beogradu protiv ekipe iz Engleske, a promašene je protivnik kaznio.

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su danas od Totenhema sa 4:0, u četvrtom kolu Grupe B Lige šampiona.

Strelci na stadionu „Rajko Mitić“ bili su Djovani Lo Selso u 34. i Heung Min Son u 57. i 61. i Kristijan Eriksen u 85. minutu.

Zvezda je treća na tabeli sa tri boda, četiri manje od Totenhema, devet od vodećeg Bajern Minhena, a dva više od poslednjeplasiranog Olimpijakosa.

Zvezda će narednu utakmicu igrati takodje u Beogradu, 26. novembra protiv Bajern Minhena.

Crvena zvezda – Totenhem 0:4 (0:1)

Beograd – Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: 42.381. Sudija: Karlos del Sero Grande (Španija). Pomoćnici: Huan Karlos Juste i Roberto Alonso (Španija). VAR sudija: Hoze Marija Sančez (Španija). Žuti kartoni: Petrović (Crvena zvezda), Dajer, Skip (Totenhem). Strelci: 0:1 Đovani Lo Selso u 34, 0:2 Son Hjung-min u 57, 0:3 Son Hjung-min u 61, 0:4 Kristijan Eriksen u 86. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić (od 46. Žander), Degenek, Milunović, Rodić, Petrović, Jovančić (od 62. Kanjas), Garsija (od 68. Boaći), Van la Para, Marin, Pavkov. Trener: Vladan Milojević.

TOTENHEM: Gazaniga, Rouz, Sančes, Hjung-min (od 75. Sesenjon), Kejn, Dajer, Sisoko, Lo Selso (od 86. Skip), Ali (Eriksen 62), Fojt, Ndombele. Trener: Maurisio Poketino.

Izvor: BUTASPORT