16. POBEDA CRVENO-BELIH: Kad je teško – Ben! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Mladost u Lučanima 1:0 (0:0) u utakmici 19. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali u Lučanima Mladost sa 1:0 (0:0) u meču 19. kola Linglong Superlige Srbije.

Gol odluke postigao je Ben u 64. minutu kada ga je sjajno uposlio Marko Marin, a napadač desnom nogom poslao loptu pod prečku.

Crveno-beli su dominirali tokom celog meča. Stvarala je Zvezda šanse, ali je izostala realizacija. Domaćin je bio skoncentrisan na odbranu gola, a svoju šansu je tražio iz kontri.

Zvezda je nekoliko šansa propustila preko Tomanea, Ivanića, Marina i Bena.

S druge strane Mladost je imala nekoliko izglednih prilika pred golom Borjana, međutim golman crveno-belih je bio na visini zadatka.

Utakmicu u Lučanima posmatralo je 1.000 ljudi.

MLADOST – CRVENA ZVEZDA 0:1 (0:0)

Strelac: 0:1 – Ben u 63. minutu.

Lučani – Stadion: „Mladosti“. Gledalaca: 1.000. Sudija: Lazar Lukić (Beograd). Žuti kartoni: Stojanović u 16, Pavlović u 87. minutu (Mladost), Vukanović u 90+1. (Crvena zvezda).

MLADOST: Zečević, Andrić, Šatara, Stojanović, Mićević, Pavlović, B. Milošević, Radivojević (od 89. Eliomar), Jovanović, Bojović, Odita (od 70. Tanko).

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić (od 87. Milunović), Petrović, Garsija (od 66. Vukanović), Ivanić (od 70. Jovančić), Marin, Ben, Tomane.

Izvor: BUTASPORT