Boaći odveo Zvezdu u četvrtfinale Kupa (VIDEO)

Napadač iz Gane promašio penal, pa potom odlučio meč golom u 66. minutu.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom stadionu Mačvu sa 1:0 i plasirali se u četvrtfinale Kupa Srbije.

Boaći je mogao da donese zvezdi prednost iz jedanaesterca, ali je njegov udarac sa bele tačke završio pored gola.

U 66. minutu Boaći se iskupio za promašen jedanaesterac. Odlično je prihvatio loptu u šesnaestercu, dobro se zagradio okrenuo i preciznim udarcem pogodio mrežu, večeras sjajnog golmana Puletića.

Utakmicu na našem najvećem stadionu pratilo je oko 2.000 ljudi.

Crvena zvezda – Mačva 1:0 (0:0)

Beograd – Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: 2.000. Sudija: Danilo Grujić. Pomoćnici: Milovan Ristić i Dalibor Đurđević. Žuti kartoni: Babić, Vulić (Crvena zvezda), Ilić, Pejović, Ašćerić (Mačva). Strelac: 1:0 Ričmond Boaći u 66. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Popović, Gajić, Degenek, Babić, Gobeljić, Vulić, Kanjas, Simić (od 80. Jevtović), Nikolić (od 60. Marin), Van la Para (od 60. Vukanović), Boaći. Trener: Vladan Milojević.

MAČVA: Puletić, Pejović, Jovanović, Jevtić, Ašćerić (od 90. Trimanović), Vujasin, Marković, Mijailović, Dukić, Ilić (od 76. Stefanović), Božić (od 79. Čermelj). Trener: Dragan Aničić.

Izvor: BUTASPORT