CRNO-BELI PALI POSLE 12 GODINA U TORINU: Vlahović naneo prvi poraz Juventusu u Seriji A! (VIDEO)

Šampion ubedljivo poražen na domaćem terenu od Fiorentine (3:0).Foto: ACF Fiorentina

Fudbaleri Fiorentine kao gosti savladali su Juventus sa (3:0) i naneli mu prvi poraz u Seriji A ove sezone!

Najzaslužniji za trijumf tima iz Firence posle 12 godina u Torinu bio je Dušan Vlahović koji je u 3. minutu susreta sjajno pogodio na asistenciju Riberija. Juventus je od 18. minuta igrao sa igračem manje pošto je isključen Kuadrado zbog grubog starta.

Do kraja susreta Fiorentina je postigla još dva gola. Prvo je autgoolom Aleks Sandro u 76. minutu povećao prendost a zatim je Kaseres u 81. minutu postavio konačan rezultat.

Dušan Vlahović je na terenu proveo 75 minuta, a Nikola Milenković svih 90 i vrlo zrelom partijom je učinio sa saigračima iz odbrane da se mreža “viole” nijednom ne zatrese.

Izvor: BUTASPORT