CRNO-BELI U DEBELOM MINUSU: Partizanu se ponovio Hag, Napredak odneo bodove iz Humske (VIDEO)

Novi šok u Humskoj, Napredak je u nadoknadi, u režiji rezervista Đorića i Eskića došao do pobede (3:2).Foto: Partizan.rs

Fudbaleri Partizana prokockali su (2:0) na večerašnjoj utakmici protiv Napretka i na kraju izgubili rezultatom (3:2).

Oba gola za crno-bele postigao je Sejduba Suma u 13 i 34. minutu, dok su golove za Napredak postigli: Vukadinović u 43, Bjeloš 83 i Eskić u 90+5. minutu.

Bjeloš i Eskić su šansu dobili sa klupe i uspeli su na pravi način da je iskoriste.

Meč je bio odigran po hladnom vremenu i pred 1.500 gledalaca u Humskoj.

Crno-beli posle ovog poraza zauzimaju treće mesto sa 11 bodovanja manje od prvoplasirane Crvene zvezde.

Partizan – Napredak 2:3 (2:1)
Beograd – Stadion: Partizana. Gledalaca: 1.500. Sudija: Novica Anđelovski. Pomoćnici: Dejan Potočan i Goran Beljin. Žuti kartoni: Urošević, Zdjelar (Partizan), Baha, Aksentijević, Milošević, Bjeloš, Gavrić, Obradović (Napredak). Strelci: 1:0 Sejduba Suma u 13, 2:0 Sejduba Suma u 34, 2:1 Miljan Vukadinović u 43, 2:2 Miroslav Bjeloš u 83, 2:3 Nikola Eskić u 90+5. minutu.

PARTIZAN: Stojković, S. Pavlović, Natho, Tošić (od 76. F. Stevanović), Sadik, Asano (od 92. Jovanović), Zdjelar, Suma, Ostojić, Urošević, Miletić (od 38. Lutovac). Trener: Savo Milošević.

NAPREDAK: Milošević, Obradović, Milovanović, Vukadinović, Ivanović, Gavrić (od 93. Đorić), Bjeloš, Zec (od 88. Eskić), Spremo, Aksentijević, Baha (od 80. Markovski). Trener: Ivan Stefanović.

Izvor: BUTASPORT