CRVENO-BELI ODUŠEVILI: Zvezda razbila Slask, dva gola Falćinelija (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu protiv poljskog Slaska rezultatom (4:0). Foto: FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su sa 4:0 savladali ekipu Slaska u okviru priprema u Turskoj.

Zvezda je od prvog do poslednjeg sudijskog zvižduka bila mnogo bolji tim, što je potvrdila golovima i rezultatom.

Beograđani su više imali loptu u svom posedu, kao i veći broj stvorenih šansi.

Ivanić je crveno-belima doneo prednost u 34. minutu, a do kraja prvog dela utakmice Falčineli je povisio na 2:0.

Italijanski napadač je krunisao još jednu sjajnu akciju Crvene zvezde u 58. minutu, da bi konačnih 4:0 postavio Pavkov u 73. minutu.

Crvena zvezda – Slask 4:0 (2:0)

Strelci: Ivanić u 34, Falćineli u 44. i 58. i Pavkov u 73. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan (od 46. Popović), Gajić (od 59. Gobeljić), Degenek (od 59. Eraković), Pankov (od 59. Milunović), Rodić (od 59. Odada), Sanogo (od 59. Petrović), Ivanić (od 59. Nikolić), Kanga (od 59. Vukanović), Ben (od 59. Srnić), Bakajoko (od 20. Gavrić, od 76. Krstović), Falćineli (od 59. Pavkov).

SLASK: Šromnik, Janašik, Puerto, Tamaš, Štiglec, Palaševski, Šobota, Prašelik, Žila, Pavlovski, Esposito. Igrali su još: Ščerbal, Kotunjo, Celeban, Makovski, Pijasecki, Pavelec, Špakovski, Levkot, Talar.

Izvor: BUTASPORT