CRVENO-BELI SLAVILI POSLE BAJERNA: Marin i Ben za 15. pobedu Crvene zvezde (VIDEO)

Prvo poluvreme za zaborav, drugo kao putokaz…Foto: FK Crvena zvezda

Crveno-beli posle ubedljivog poraza od Bajerna (6:0) dočekali su ekipu Voždovca u okviru 18. kola Superlige Srbije. Izabranici Vladana Milojevića slavili su rezultatom (2:0).

Crvena zvezda nije blistala u prvom poluvremenu, ali je u drugom popravila utisak. Večerašnji meč pratilo je 5.328 gledalaca po hladnom vremenu.

Golove odluke postigli su: Marko Marin u 60. minutu i Ben u nadoknadi vremena u 90+4 minutu.

Aktuelni šampion Srbije trenutno je lider sa 46 boda i utakmicom manje, dok je Voždovac na šestoj poziciji sa osvojenih 29 bodova.

Zvezda već u sredu čeka gostovanje u Lučanima protiv Mladosti.

Crvena zvezda – Voždovac 2:0 (0:0)

Beograd – Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: 5.328. Sudija: Jovan Šegrt. Pomoćnici: Uroš Stojković i Milan Mihajlović. Žuti kartoni: Zličić (Voždovac). Strelci: 1:0 Marko Marin u 60, 2:0 Mohamed El Fardu Ben u 90+3. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Degenek, Pankov, Ivanić (od 78. Jovančić), Marin (od 92. Simić), Garsija (od 86. Vukanović), Fernandes, Petrović, Rodić, El Fardu Ben, Gobeljić. Trener: Vladan Milojević.

VOŽDOVAC: Ilić, Cvetković, Mašović (od 59. Krasić), Zličić (od 79. Cvetićanin), Lasickas, Daničić, Mikić, Stoisavljević (od 66. Dević), Nikolić, Živojinović. Trener: Radomir Koković.

Izvor: BUTASPORT