GOBELJIĆ TRAGIČAR: Zvezda nije izgubila u dvomeču protiv Milana, a ispala! (VIDEO)

Jedan gol u gostima više presudio…Foto: FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde eliminisani su iz Lige Evrope, nakon što su u revanš meču šesnaestine finala remizirali na San Siru protiv Milana 1:1 (1:1).

Italijanski klub ide dalje zahvaljujući golovima u gostima, jer je u Beogradu bilo 2:2.

Milan je poveo golom Franka Kesija u devetom minutu iz penala, a izjednačio je El Fardu Ben u 25. minutu.

Tragičar u redovima crveno-belih bio je Marko Gobeljić koji je na ovom meču napravio penal, promašio najbolju šansu i zaradio crveni karton u 70. minutu utakmice.

Zvezda je igrala hrabro, odlično je parirala znatno skupljoj ekipi, u većem delu meča bila čak i bolja, ali na kraju ni to nije bilo dovoljno za osminu finala Lige Evrope.

Milan – Crvena zvezda 1:1 (1:1)

Strelci: 1:0 – Kesi iz jedanaesterca u 9, 1:1 – Ben u 24. minutu.

Stadion: „San Siro”. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Hezus Hil. Žuti kartoni: Ibrahimović (Milan), Gobeljić, Srnić (Crvena zvezda). Crveni karton: Gobeljić u 69. minutu (drugi žuti).

MILAN: Donaruma, Kalabrija (od 66. Ernandez), Romanjoli, Tomori, Dal, Meite, Kesi, Kastiljeho (od 66. Salemakers), Čalhanoglu, Krunić (od 46. Rebić), Leao (od 46. Ibrahimović).

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Degenek, Pankov, Gajić, Srnić (od 46. Petrović), Kanga (od 69. Katai), Sanogo, Ivanić (od 84. Nikolić), Ben (od 69. Falko), Falćineli (od 72. PAvkov).

Izvor: BUTASPORT