HOFENHAJM SLAVIO: Crvena zvezda ostavila solidan utisak u Nemačkoj (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras od Hofenhajma 2:0 (0:0) u utakmici prvog kola L grupe Lige Evrope.

Prvi gol postigao je Krištof Baumgartner u 64. minutu, dok je pobedu potvrdio Dabur u 90+4 minutu.

Crveno-beli igrali su dosta dobro u prvom poluvremenu, imali su svoje prilike, dok je u nastavku tim iz Nemačke uspeo da iskoristi inicijativu tokom većeg dela utakmice i slavi sa (2:0).

Crvena zvezda narednu utakmicu u grupnoj fazi Lige Evrope igra u četvrtak od 18.55 u Beogradu kada će dočekati Slovan iz Libereca koji je na domaćem terenu u prvom kolu savladao Gent.

Hofenhajm – Crvena zvezda 2:0 (0:0)

Zinshajm – Stadion. Rajn-Nekar arena.

Gledalaca: bez navijača zbog pandemije korona virusa. Sudija: Alehandro Hernandez (Španija). Pomoćnici: Hose Naranho i Teodoro Sobrino (Španija). Žuti kartoni: Sanogo, Falćineli (Crvena zvezda). Crveni karton: trener Dejan Stanković (Crvena zvezda9 u 66. minutu. Strelci: 1:0 Kristof Baumgartner u 64, 2:0 Munas Dabur u 90+3. minutu.

HOFENHAJM: Bauman, Poš, Vojt, Akpoguma, Rudi, Grilič (od 46. Samaseku), Sesenjon (od 90. Skov), Baumgartner (od 78. Larsen), Gaćinović (od 46. Gajger), Dabur, Belfodil (od 78. Bebu). Trener: Sebastijan Henes.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Degenek, Milunović, Eraković, Rodić, Nikolić, Sanogo (od 76. Petrović), Gajić (od 85. Simić), Spiridonović (od 76. Ben), Katai (od 76. Vukanović), Falćineli (od 85. Pavkov). Trener: Dejan Stanković.

Izvor: BUTASPORT