INĐIJA NIJE IZDRŽALA: Falćineli pokrenuo Zvezdin preokret po gustoj magli (VIDEO)

Inđija bila na pragu senzacije…

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Inđiju sa 3:2 (1:0) u poslednjem meču 14. kola Linglong Superlige Srbije. Sledi dvonedeljna pauza u prvenstvu zbog utakmica reprezentacije Srbije.

Golove za crveno-bele postigao je Faćineli u 21 i 85. minutu, kao i Katai sa bele tačke u 75. minutu. Dva gola za goste iz Inđije postigao je raspoloženi Nešković u 36. i 64. minutu.

Zvezda je ovom pobedom povećala prednost u odnosu na drugoplasiranu Vojvodinu na osam bodova, dok Partizanu beži devet bodova.

Sledi dvonedeljna reprezentativna pauza.

Crvena zvezda – Inđija 3:2 (1:1)

Beograd – Stadion: Rajko Mitić. Sudija: Miloš Milanović. Žuti kartoni: Cucin, Čermelj (Inđija). Strelci: 1:0 Falćineli u 21, 1:1 Nešković u 36, 1:2 Nešković u 64, 2:2 Katai (jedanaesterac) u 75, 3:2 Falćineli u 85. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gajić, Pankov, Degenek, Eraković (od 46. Gobeljić), Sanogo (od 69. Pavkov), Kanga (od 69. Nikolić), Ben (od 69. Spiridonović), Gavrić (od 46. Ivanić), Katai, Falćineli.

INĐIJA: Jovičić, Cucin, Mihajlov, Bastajić (od 71. B. Ilić), Radin (od 80. M.Ilić), Aleksić (od 59. Dimitrijević), Krneta, Obradović (od 80. Vujasin), Đorđević, Čermelj, Nešković.

Izvor: BUTASPORT