Junajtedu ne pomažu ni Ten Hag ni Ronaldo (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda poraženi su na startu nove sezone Premijer lige. Foto: Man united

Nešto ne štima na “Old Trafordu”, pošto je Mančester junajted ponovo prikazao lošu igru i bio poražen na svom stadionu na startu nove sezone Premijer lige.

Loša igra pre svega u prvom poluvremenu, u kojem je Brajton vodio sa 2:0.

Jedino što je Junajted uspeo da uradi je da postigne pogodak i ublaži poraz.

Ronaldo je meč počeo sa klupe, ali nie uspeo da pomogne ekipi da stigne makar do boda.

Erik Ten Hag svoju eru na klupi “crvenih đavola” počinje bolnim porazom.

Gosti su do prednosti stigli u 30. minutu preko Grosa. Isti igrač devet minuta kasnije ponovo pogađa mrežu domaćina. Pri ovom rezultatu otišlo se na odmor.

Nastavak je doneo nešto bolju igru Junajteda. Domaćin je smanjio zao statak u 68. minutu autogolom Mek Alistera.

Do kraja meča tim iz Mančestera nije uspeo da stigne do izjednačenja.

Lester i Brentford odigrali su nerešeno 2:2. Lester je poveo preko Kastange u 33. minutu. Na 2:0 povisio je Devsburu-Hal u prvom minutu drugog poluvremena.

Gosti su smanjili prednst Lestera u 62. minutu, strelac je bio Tonej. Izjednačenje i bod Brentfordu doneo je Dasilva u 88. minutu.

Izvor: BUTASPORT