KAKVA BOMBA U PLS: Veljko Kijevčanin postigao gol za TV špice! (VIDEO)

Čačanski Borac slavio u Novom Sadu.

Borac je slavio na gostovanju u Novom Sadu protiv favorizovanog Kabela sa (1:0). Gol odluke i za TV špice postigao je Veljko Kijevčanin u 2. minutu susreta.

“Igralii smo protiv prvog na tabeli i znali smo kakav nas protivnik čeka. Ušli smo sto posto u utakmicu i pokazali da sve ekipe moraju imati poštovanja prema nama. To se isplatilo mojim brzim i sjasnim golom. U nastavku prvog poluvremenu nismo bili na nivou, a domaćin je preuzeo inicijativu. Na poluvreme smo otišli sa prednošću od jednog gola i u svlačionici napravili dogovor kako odgovoriti na dobru igru domaćina. Kabel je imao dobru šansu na početku drugog poluvremena što nas je probudilo i u nastavku smo bili druga ekipa. U nastavku smo imali šanse preko Tešića i Đorđilovića da rešimo pitanje pobednika. Ovo je bila timska pobeda i ovom pobedom pokazujemo svima da se radi o ozbiljnoj ekipi. Okrećemo se daljem toku prvenstva i cilju da ostanemo u vrhu tabele”, rekao je Veljko Kijevčanin za BUTASPORT.RS.