Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović izjavio je posle poraza od Partizana u drugom meču polufinala ABA lige da je Partizan zasluženo pobedio, ali da ne želi da daje dodatne izjave.
Foto: KK Crvena zvezda
Košarkaši Partizana plasirali su se u finale ABA lige pošto su u hali “Aleksandar Nikolić” u drugom meču polufinala nadigrali Crvenu zvezdu 89:78.
“Čestitke Partizanu, zasluženo su pobedili. Nije lako davati bilo kakve izjave u ovom trenutku niti da objašnjavam razloge… i da se upire prstom. Ako bih molio i Vas sada koji ste došli u ovom momentu da ne čujete neko zlo od mene i da me poštedite. Eto”, a onda je napustio sednicu.
Navijači Zvezde su skandirali protiv uprave kluba tokom čitavog meča.
Izvor: BUTASPORT