Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić oglasio se nakon poraza u polufinalu ABA lige.
Foto: KK Crvena zvezda
Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić rekao je da je treneru Saši Obradoviću verovatno bilo neprijatno kada je dobio zvižduke od navijača.
„Ne znam kako bih to prokomentarisao. U tom trenutku sam se osećao dobro na terenu, začudio sam se što sam morao da izađem, kao i navijači. To je odluka trenera, niti sam pričao sa njim, niti sam ulazio u njegove odluke. Žao mi je što zbog toga, mislim da nije bilo prijatno ni njemu. Verovatno su ljudi osetili taj trenutak kada su počeli da skandiraju. Hvala im na tome. To su odluke trenera.“, rekao je Dobrić.
Pogledajte celu izjavu.
Izvor: BUTASPORT