“ORLOVI” PROKOCKALI PREDNOST: Turska kaznila promašaje Srbije (VIDEO)

Fudbalske reprezentacije Turske i Srbije odigrale su večeras nerešeno 2:2 (0:1), u utakmici 4. kola B grupe Lige nacije – Grupe 3.

Srpski tim vodio je 2:0 golovima Sergeja Milinkovića-Savića u 21. i Aleksandra Mitrovića iz penala u 49. minutu, ali je Turska izjednačila preko Hakana Čalhanoglua u 57. i Ozana Tufana u 76. minutu.

Na tabeli grupe 3 “orlovi” su ostali poslednji sa dva boda, jednim manje od današnjeg protivnika.

TURSKA – SRBIJA 2:2

STRELCI: 0:1 Milinković – Savić 22, 0:2 A.Mitrović 49. (iz jedanaesterca), 1:2 Čalhanoglu 57, 2:2 Tufan 76. Stadion: Turk Telekom. Sudija: Georgi Kabakov (Bugarska). Žuti kartoni: Jokušlu, Jilmaz (Turska), S.Mitrović.Kolarov, A,Mitrović (Srbija). Crveni karton: Jilmaz (Turska) 89.

TURSKA: Gunok – Čelik, Demiral, Tekderim (od 76. Jazići), Kaldirim (od 28. Meraš) – Tufan, Jokušlu – Under (od 86. Omur), Čalhanoglu, Karaman – Jilmaz.

SRBIJA: Dmitrović – Milenković, S. Mitrović (od 75. Gudelj), Kolarov – Lazović, Maksimović, Lukić, Ristić (od 46. Mladenović) – Milinković-Savić, Đuričić (od 75. Vlahović) – A. Mitrović.

Izvor: BUTASPORT