PARTIZAN BEZ IGRE U PRVOM POLUVREMENU: Bačka namučila crno-bele u Humskoj (VIDEO)

Crno-beli nastavili sa bledim partijama ove sezone…

Fudbaleri Partizana savladali su večeras Bačku sa 2:1 (2:1), u utakmici devetog kola Superlige Srbije.

Strelci za crno-bele bili su Umar Sadik u 50. i Dimitrije Tomović u 60. minutu (autogol), dok je pogodak za Bačku postigao Krsto Đorđević u 78. minutu.

Partizan je u prvom poluvremenu nije imao šanse, čak se Bačka pretila u par navrata, ali je mladi Popović bio na zadatku.

Partizan – OFK Bačka 2:1 (0:0)

Strelci: 1:0 – Sadik u 50, 2:0 – Tomović autogol u 61, 2:1 – Đorđević u 78. minutu. Stadion: Partizana. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Nenad Minaković. Pomoćnici: Svetozar Živin i Milan Šutulović (svi iz Novog Sada).

PARTIZAN: Popović, Miljković, Vitas, Banjak, Urošević, Natho (od 61. Šćekić), Zdjelar, Marković (od 74. Čolić), Suma (od 89. Pavlović), D. Stojković (od 46. Lutovac), Sadik (od 89. Matić).

OFK BAČKA: Milojević, Jovanović, Zdravković (od 15. Tomović), Klisura, Veselinović, Škorić, Eskić (od 85. Gavrić), NJamculović (od 63. Zličić), Pantić, S. Stojanović, Ratković (od 63. Đorđević).

Izvor: BUTASPORT