PARTIZAN IZGUBIO U ISTANBULU: Zagorac promašio pobedu (VIDEO)

Prvi poraz Partizana u TOP 16 fazi Evrokupa…

Košarkaši Partizana poraženi su od Darušafake rezultatom 65:63 (15:12, 15:20, 18:11, 17:20) u okviru 3. kola TOP 16 faze Evrokupa.

Izabranici Andrea Trinkijerija na poluvreme su otišli sa vođstvom od dva poena, ali je u trećoj četvrtini turski tim dodao gas, a crno-beli nisu uspeli na kraju da dođu do preokreta u poslednjoj deonici iako je Rade Zagorac imao šut za pobedu, ali je promašio trojku.

Najefikasniji u redovima Partizana bili su: Zagorac, Pejdž i Mekadu sa 13 poena. U pobedničkoj ekipi istakli su se: Demir sa 13, Džons sa 12 i Braun sa 11 poena.

Meč u Istanbulu pratilo je 3.706 gledalaca.

Partizan posle ovog poraza zauzima prvu poziciju sa istim skorom kao i Virtus i Darušafaka (2 pobede i jedan poraz). Trento je poslednji sa sva tri poraza u grupi.

Crno-beli narednu utakmicu igraju u subotu 25. januara kada će u Beogradu dočekati Zadar u okviru ABA lige. Meč se igra u “Pioniru”.

Izvor: BUTASPORT