PARTIZAN U CRNOJ SERIJI: Radnik iz Surdulice odneo bodove iz Humske (VIDEO)

Fudbaleri Partizana poraženi su rezultatom 2:1 na svom stadionu u 27. kolu Super lige Srbije.Foto: Partizan.rs

Fudbaleri Partizana poraženi su danas na svom terenu od Radnika sa 1:2, u meču 27. kola Super lige Srbije.

Radnik je u prvom poluvremenu stigao do dva gola prednosti, pogocima Andrije Radulovića u 13. i Ranka Jokića u 45. minutu.

U drugom delu Partizan je samo uspeo da smanji prednost Radnika golom Rikarda Gomeša u 82. minutu.

Partizan je na drugom mestu na tabeli sa 54 boda, 18 manje i utakmicom više od Crvene zvezde. Radnik je na pretposlednjem, 15. mestu sa 20 poena.

Partizan je i dalje bez pobede na svom terenu u 2023. godini.

U narednom kolu Partizan će gostovati Vojvodini, dok će Radnik dočekati TSC.

PARTIZAN – RADNIK 1:2 (0:2)

/Rikardo 83 – Radulović 13, Jokić 44/

PARTIZAN (4-2-3-1): Popović – Filipović, Vujačić, Marković, Urošević – Belić (od 46. Baždar), Kolorado (od 65. Pantić) – Dijabate (od 56. Pavlović), Natho, Menig (od 73. Jović) – Rikardo.

RADNIK (5-3-2): Ranđelović – Lazić, Stevanović (od 43. Jokić), Bondarenko, Abubakar, Stojanović – Rustemović (od 66. Nedeljković), Danoski (od 79. Subotić), Radulović (od 79. Dražić) – Duronjić (od 66. Bogdanović), Makarić.

Izvor: BUTASPORT