Partizan u nadoknadi do pobede nad Proleterom: Holender od tragičara do heroja (VIDEO)

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Proletera sa 1:0 u meču 15. kola Linglong Superlige Srbije.

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Proletera sa 1:0 u meču 15. kola Linglong Superlige Srbije. Crno-beli su do pobede došli golom Holendera u sudijskoj nadoknadi meča.

Veliku šansu za vođstvo Partizan je propustio u 61. minutu, kada je Holender izborio jedanaesterac.

Mađarski napadač nije najbolje izveo penal, a odlično je reagovao golman gostiju Petrić.

U 90+1 minutu Holender je uspeo da prosledi loptu u mrežu nakon što se lepo snašao u šesnestercu gostiju.

Crno-beli su većim delom meča bili bolji rival, dominirali posedom, stvarali polu-šanse i šanse, ali se očigledno mučili protiv odbrane Proletera.

Partizan – Proleter 1:0 (0:0)

Strelac: 1:0 – Holender u 90+1. minutu.

Stadion Partizana. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Aleksandar Živković.

PARTIZAN: Popović, Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović (od 88. Urošević), Zdjelar, Šćekić, Jojić (od 59. L. Marković), Natho (od 59. Suma), Asano (od 80. Štulić), Holender.

PROLETER: Petrić, Milošević, Joković, Andrejević, Kovačević, Pejić (od 62. Mitrović), Ilić, Knežević (od 62. Milenković), Babić, Živojinović (od 62. Kojić), Mirosavljev (od 88. Galić).

Izvor: BUTASPORT