PARTIZAN ZABORAVIO AZ: Asano i Urošević za slavlje u Šapcu (VIDEO)

12. pobeda crno-belih u Superligi.Foto: Partizan.rs

Fudbaleri Partizana slavili su na gostovanju protiv Mačve sa (2:0) u 18. kolu Superlige Srbije. Crno-bele u vođstvo je doveo Takuma Asano u 16. minutu kada je Sadik šutirao, a golman Puletić loše odbio loptu, na drugoj strani bio je Asano i ispred Pejovića loptu poslao u nebranjenu mrežu.

Drugi gol na meču viđen je u 70. minutu kada je Filip Stevanović izvao slobodan udarac na drugu stativu, gde se nalazio Urošević koji je dijagonalnim udarcem pogodio dalji ugao za (2:0).

Utakmicu u Šapcu pratilo je 3.500 gledalaca.

Partizan u naredom kolu dočekuje Napredak u sredu od 17.00 časova.

Mačva – Partizan 0:2 (0:1)

Šabac – Stadion: FK Mačva. Gledalaca: . Sudija: Danilo Grujić. Pomoćnici: Oliver Petrović i Jovan Grujić. Žuti kartoni: Ivić (Mačva). Strelci: 0:1 Takuma Asano u 16, 0:2 Slobodan Urošević u 70. minutu.

MAČVA: Puletić, Pejović, Ivić, Jevtić, Ašćerić, Šušnjar, Mijajlović, Dukić, Božić (od 79. Čermelj), Marinković (od 75. Vujasin), Milosavljević (od 87. Stevanović). Trener: Dragan Aničić.

PARTIZAN: Stojković, S. Pavlović, Natho (od 74. L. Pavlović), Sadik (od 63. Ivanović), Asano, Zdjelar, Suma, Ostojić, Urošević, Miletić, F. Stevanović (od 84. Lakčević). Trener: Savo Milošević.

Izvor: BUTASPORT