POSLE 29 UTAKMICA DOBIO ŠANSU: Šaponjić upisao prvi zvanični nastup za Atletiko (VIDEO)

Mladi napadač promašio dve šanse prvo u 86. minutu, a potom u 90. minutu susreta.

22-godišnji Ivan Šaponjić napokon je upisao prvi zvanični nastup za Atletiko Madrid. On je večeras ušao sa klupe u 60. minutu na Kup utakmici protiv Leonesa.

Šaponjić je propustio dve dobre prilike da upiše prvenac u dresu madridskog kluba, ali je pružio sasvim korektnu partiju.

Srpski napadač priliku od trenera Simeonea dobio tek posle 29 utakmica. Poznato je da je Šaponjić već nekoliko puta odbijao da pređe na pozajmicu u neki od španskih klubova iz druge lige.

Klub iz treće lige uspeo je da eliminiše favorizovani Atletiko posle produžetaka sa (2:1).

Izvor: BUTASPORT