Preokret Partizana u Kruševcu za pobedu na startu sezone, prvenac Čolića (VIDEO)

Crno-beli startovali sa pobedom u Lazarevom gradu (3:1).

Fudbaleri Partizana uspeli su da savladaju Napredak u Kruševcu sa (3:1) posle preokreta u prvom kolu Superlige Srbije.

Kruševljani su poveli golom Kočića u 45+2 minutu. Rezultat je izjednačio Lazar Marković odmah na početku drugog poluvremena. Prednost crno-belima doneo je Natho golom sa bele tačke u 86. minutu susrta. Konačan rezultat postavio je omaleni Čolić golom u 90+5 minutu susreta. To je njemu ujedno bio prvenac u dresu kluba iz Humske.

Utakmica je odigrana bez prisustva gledalaca zbog pandemije korona virusa.

Napredak – Partizan 1:3 (1:0)

Kruševac – Stadion: Mladost. Gledalaca: bez prisustva navijača zbog pandemije korona virusa. Sudija: Danilo Grujić. Pomoćnici: Milovan Ristić i Dalibor Đurđević. Žuti kartoni: Leković, Spremo, Mrkić, Milovanović, Kostić, trener Ivanović (Napredak), Urošević (Partizan). Strelci: 1:0 Srđan Kočić u 45+2, 1;1 Lazar Marković u 46, 1:2 Bibars Natho (jedanaesterac) u 86, 1:3 Nikola Čolić u 90+5. minutu.

NAPREDAK: Živković (od 50. Jordanov), Marinković, Kostić, Markoski, Oumaru, Mršić, Kočić (od 71. Mijić), Spremo, Stević, Leković, Milovanović (od 79. Živanović). Trener: Dragan Ivanović.

PARTIZAN: Popović, Urošević, Vitas, Ostojić, Miletić, Zdjelar, Suma (od 89. Šćekić), Natho, Asano (od 80. Ivanović), Sadik, F. Stevanović (od 46. Marković, od 55. Čolić). Trener: Savo Milošević.