Probudio se Mirko Ivanić, Zvezda u polufinalu Kupa! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su kao gosti ekipu Inđije sa 2:1 i tako se plasirali u polufinale Kupa Srbije.Foto: FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde prvi su polufinalisti Kupa Srbije, pošto su savladali ekipu Inđije sa 2:1. Meč će, pored golova i uzbuđenja, ostati upamćen i po tome što je nakon dužeg vremena, bilo dozvoljeno prisustvo publike. Tačnije, 1.000 gledalaca.

Golove za crveno-bele dali su: Ivanić u 36. i Ben u 38. minutu. Jedini gol za Inđiju postigao je Jovanović u 87. minutu.

Inđija – Crvena zvezda 1:2 (0:2)

Strelci: 0:1 – Ivanić u 35, 0:2 – Ben u 38, 1:2 – Jovanović u 87. minutu.

Stadion: Gradski u Inđiji. Sudija: Lazar Lukić. Žuti kartoni: Jovanović, Krasić, Vidić, Purtić, Milosavljev, Čermelj, Bosančić (Inđija), Pavkov (Crvena zvezda).

INĐIJA: Preković, Cucin, Mihajlov, Jovanović, Čermelj, Purtić, Krasić (od 80. Dimitrijević), Bastajić (od 60. Milosavljev), Banjac (od 60. Dimitrov), B. Ilić (od 80. Marković), Vidić.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić (od 86. Pankov), Petrović, Jovančić, Ben, Ivanić (od 86. Gavrić), Vukanović (od 69. Jovičić), Pavkov (od 62. Tomane).

Ostali parovi četvrtfinala Kupa Srbije igraju se sutra: Čukarički – Radnički Niš (15.00), Radnik – Partizan (17.30), Vojvodina – Mladost (20.00).

Izvor: BUTASPORT