REMI PARTIZANA I POLJAKA: Tošić pogodio, crno-beli ispustili pobedu sa penala (VIDEO)

Nespretnost Rajka Brežančića u 84. minutu koštala crno-bele pobede.

Crno-beli odigrali su danas i drugu kontrolnu utakmicu u Beleku, a rezultat između Partizana i Krakovije bio je (1:1).

Parni valjak je poveo preko Zorana Tošića u 60. minutu, a poljski klub do remija stigao je u 84. minutu sa bele tačke preko Vestenickog, nakon što je Brežančić napravio jedanaesterac.

Partizan je igrao u sledećem sastavu:

Stojković – Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Tošić, Natho, Asano – Sadik.

Igrali su još: N. Stevanović, Marković, Suma, Brežančić, F. Stevanović, Lutovac, Škrbić, Smiljanić, Ivanović.

Krakovija je igrala u sledećem sastavu:

Peškovic, Rapa, Helik, Jablonski, Ferareso, Gol, Hanka, Rakoč, Lošaj, Souza, Lopes.

Igrali su još: Hroso, Strožik, Ditijatijev, Siplak, Peštka, Dimun, Vdovjak, Van Amersfort, Luišiuš, Pik, Vestenicki.

Izabranici Sava Miloševića u nedelju imaju poslednji pripremni meč u Turskoj, a protivnik je slovački Ružomberok.

Izvor: BUTASPORT