REMI U BEOGRADU: Dioni sačuvao nadu pred revanš u Tiraspolju (VIDEO)

Zvezda bez prednosti putuje u Moldaviju.Foto: FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno 1:1 sa Šerifom, u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Moldavski klub je imao prednost u Beogradu, a strelac je bio Frank Kastanjeda iz slobodnog udarca u 33. minutu.

Zvezda je izjednačila u nadoknadi poluvremena preko Loisa Dionija. Francuski napadač je loptu poslao u prazan gol posle velike greške protivnika, pre svih golmana Jorgosa Atanasijadisa.

Crveno-beli su utakmicu završili sa igračem manje. Gelor Kanga je isključen u 58. minutu zbog drugog žutog kartona.

Utakmica na stadionu “Rajko Mitić” igrana je pred oko 25 hiljada gledalaca. Revanš će se igrati narednog utorka od 19.00 na stadionu u Tiraspolju.

CRVENA ZVEZDA – ŠERIF 1:1 (1:1)

Dioni 45+1 – Kastanjeda 33

Crvena zvezda (4-1-4-1): Borjan – Gobeljić, Pankov, Dragović, Rodić – Sanogo (68. Krstičić) – Falko (76. Ben), Kanga, Ivanić, Katai – Dioni (56. Krstović).

Šerif (4-3-2-1): Atanasijadis – Žulijen (76. Kostanca), Dulanto, Arboleda, Kristijano – Til, Ado, Kolovos – Traore, Kastanjeda (76. Bizjak) – Jansane.

Izvor: BUTASPORT