Srbija savladala Azerbejdžan, Vlahović dvostruki strelac (VIDEO)

Srbija je pobedila Azerbejdžan 3:1 (1:1).

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Azerbejdžan u utakmici 8. kola kvalifikacija za SP u Kataru rezultatom 3:1.

Golove za reprezentaciju Srbije postigli su Dušan Vlahović u 28. minutu sa penala, zatim isti igrač u 52. minutu i Dušan Tadić takođe sa penala u 83. minutu.

Jedini gol za Azerbejdžan postigao je Mahmutov na isteku prvog poluvremena posle velike greške golmana Rajkovića.

Srbija je nakon 7 odigranih utakmica prva na tabeli sa 17 bodova.

Drugi je Portugal koji ima 16 bodova , ali i utakmicu manje. Portugal je na svom terenu deklasirao Luksemburg rezultatom 5:0.

SRBIJA – AZERBEJDŽAN 3:1 (1:1)

Vlahović 30pen, 53, Tadić 83pen – Mahmudov 45+2

SRBIJA (3-4-1-2): Rajković – Veljković, Mitrović, Nastasić – Lazović (od 88. Mladenović), Lukić, Grujić (od 65. Tadić), Kostić (od 75. Radonjić) – Milinković Savić – Jović (od 65. A. Mitrović), Vlahović (od 88. Maksimović).

AZERBEJDŽAN (3-4-3): Magomedalijev – Krivocjuk, Medvedev, Hagverdi – Husejnov (od 63. Mutalimov), Garajev, Mahmudov, Salahli – Abdulvajev (od 73. Nurijev), Dadašov (od 73. Šejdajev), Ozobić (od 74. Alasgarov).

Izvor: BUTASPORT