SRBIN NASTAVIO DA REŠETA: 21. pogodak Aleksandra Mitrovića u sezoni! (VIDEO)

Treći u nizu…

Fudbaleri Fulama odigrali su nerešeno (1:1) na gostovanju protiv Milvola. Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović doveo je Fulam u vođstvo u 3. minutu susreta, da bi pet minuta kasnije Bodvarson postigao izjendačujući gol.

Našem reprezentativcu ovo je bio 21. pogodak u Čempionšipu i trenutno je prvi strelac lige. Mitrović iz utakmicu u utakmicu pokazuje da je povreda prošlost i da nije ostavila na njega ozbiljan trag.

Podsetimo, reprezentacija Srbije baraž meč za odlazak na Evropsko prvenstvo u Norverškoj igra 26. marta, a Mitrović će biti glavni adut selektora Ljubiše Tumbakovića.

Fulam je trenutno na trećem mestu sa 56 bodova, isto toliko ima i drugoplasirani Lids, dok je Vest Brom prvi sa 62 boda.

Izvor: BUTASPORT