SUPERLIGA: Kragujevačni bolji od Nišlija, TSC slavio na Voždovcu (VIDEO)

Fudbaleri TSC-a pobedili su na gostujućem terenu IMT rezultatom 2:0 u meču 20. kola Superlige Srbije.Foto: FK Radnički Kragujevac

U meču u kom su obe ekipe imale gotovo podjednake šanse za pobedu, bolje se snašao sastav Žarka Lazetića.

IMT je u 49. minutu propustio priliku koja je mogla da odvede meč u potpuno drugom smeru, kada je Miloš Luković bio neprecizan sa bele tačke.

Ekipa iz Bačke Topole nakon toga je uspela da postigne dva gola preko Miloša Pantovića u 70. i Bencea Sosa u 83. minutu i dođe do pobede na početku prolećnog dela sezone.

TSC u narednom meču dočekuje Radnik, dok će IMT gostovati Partizanu.

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su na domaćem terenu Radnički iz Niša rezultatom 3:2 u prvom meču nedeljnog programa 20. kola Superlige Srbije.

Milutin Vidosavljević je postigao dva gola za domaće u 47. i 59. minutu, a jednom se u listu strelaca upisao Sali Viždi u šestom minutu meča.

Pogotke za nišku ekipu postigli su Jusuf Bamidele u 73. i Stefan Cvetković u 85. minutu.

Ekipa iz Kragujevca se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli Superlige sa 26 bodova, a u sledećem kolu će na svom terenu dočekati Vojvodinu.

Radnički iz Niša je na 15. poziciji sa 17 osvojenih bodova, a u narednom kolu igraće na svom terenu sa Javorom.

RADNIČKI 1923 (4-3-3): Leković – Adžić (od 64. Milošević), Šerbečić, Mitrović, Dadić – Aleksić (od 79. Đurić -), Bevis (od 74. Vidović -), Vižđi (od 74. Tomić -) – Vidosavljević, Gluščević (od 79. Bukumira -), Činedu.

RADNIČKI NIŠ (3-4-2-1): Vasiljević – Vojnović, Bakić (od 58. Vuki), Petrović – Faj (od 13. Frej, od 76. Petković), Ado, Luković (od 58. Mesarović), Stojanović – Cvetković, Ilić – Smajlagić (od 58. Bamidele).

IMT (4-4-2): Gordić – Glišić, Vuković (od 43. Džinović), Delević, P. Ćirković – Terzić (od 71. Lutovac), Kijevčanin (od 71. Zulfić), Vukić, Radočaj (od 86. Bilups) – L. Luković (od 86. Arsić), M. Luković.

TSC (4-3-3): Ilić – Cvetković, Antonić, Stojić, Petrović (od 80. Šoš) – Milosavljević (od 62. Jovanović), Kuveljić, Vulić (od 80. Pejić) – A. Ćirković, Milovanović (od 62. Rakonjac), Pantović (od 76. Stanić).

Izvor: BUTASPORT