TREĆA POBEDA U NIZU ĐAVOLA: Junajted bolji od Aston Vile (VIDEO)

Junajted je u gostima bio bolji od Aston Vile sa 2:1 u utakmici 24. kola Premijer lige čime se približio poziciji koja vodi u Evropu.

“Crveni đavoli” su do pobede protiv rivala koji ih deli od Evrope stigli posle velike borbe.

Gosti su poveli golom Rasmusa Hojlunda na asistenciju Harija Megvajera u 17. minutu, a do poluvremena se rezultat nije menjao iako je domaća ekipa imala inicijativu i uputila relativno veliki broj udaraca ka golu rivala.

U drugih 45 minuta Vila je ušla još agresivnije, a dobru igru krunisali su pogotkom Daglasa Luiza u 67. minutu.

Isti fudbaler je u nastavku imao dve dobre prilike, ali nije uspeo da savlada Onanu. Po starom fudbalskom pravilu usledila je kazna u 86. minutu kada je Dalo asistirao Mektomineju za pobedu Junajteda.

Izvor: BUTASPORT