Mozzart kampanja

TSC pao u Novom Pazaru, Bojović prestigao Kaluđerovića i postao najbolji strelac Superlige svih vremena!

Odigrana su prva četiri susreta u okviru 30. kola Superlige Srbije.Foto: FK Novi Pazar

Fudbaleri Novog Pazara iznenadili su izabranike Mladena Krstajića i slavili sa (2:1) u utakmici 30. kola Superlige Srbije. Golove za domaće postigli su: Nikčević u 7. minutu i Stoiljković u 72. minutu susreta. Rezultat je uspeo da smanji Tomanović u 78. minutu ali nedovoljno da se izbegne 11. poraz ove sezone.

Mačva je na domaćem terenu poražena od Mladosti iz Lučana sa (2:0), a oba gola postigao je Milan Bojović. Prvo u 26. minutu sa bele tačke, a kasnije i iz igre u 60. minutu. Sa ova dva pogotka Milan Bojović prestigao je Andriju Kaluđerovića koji je postigao 72 pogotka u Superligi, i tako sa 74 gola postao najbolji strelac domaćeg šampionata svih vremena.

Čukarički je pogotkom u 90+2 minutu slavio u Novom Sadu protiv Proletera, a strelac je bio Šapić.

U poslednjem današnjem meču Spartak je rutinski savladao Voždovac sa (3:0). Golove za tim iz Subotice postigli su: Tekijaški u 38, Srećković u 52. i Tufegdžić u 65. minutu.