Rad je u poslednjem kolu obezbedio plasman u viši rang.
Foto: Butasport.rs
Fudbaleri Rada pobedili su ekipu Boleča sa (4:1) i tako postali šampioni Prve Beogradske lige grupa C.
Golove za tim sa Banice postigli su: Kaluđerović u 2. i 36. minutu, Perendija sa bele tačke u 19. i Deljanin u 64. minutu utakmice.
Jedini gol za domaći tim postigao je Šebek u 49. minutu.
Rad će naredne sezone igrati u četvrtom rangu takmičenja, odnosno Zonskoj ligi Beograd.
Pogledajte slavlje igrača i navijača Rada, kao i izjave Andrije Kaluđerovića i Vladimira Volkova za BUTASPORT.RS.
Izvor: BUTASPORT