VOJVODINA SLAVILA U DERBIJU: Partizan nastavio niz poraza (VIDEO)

Fudbaleri Partizana poraženi su večeras u gostima od Vojvodine sa 1:2, u meču 28. kolu Super lige Srbije.Foto: FK Partizan/Sandić

Strelci za Vojvodinu bili su Filip Malbašić u 53. i Nemanja Nikolić u 85. minutu.

Pogodak za Partizan postigao je Danilo Pantić u 90. minutu.

Vojvodina je do prednosti stigla u 53. minutu golom Filipa Malbašića. Čumić je centrirao sa leve strane, a Malbašić je glavom sa desetak metara zatresao mrežu Stevanoviću.

U 85. minutu Nikolić je duplirao prednost Novosađana. Veljko Simić je pravovremeno uposlio Nikolća, koji je pobegao Vujačiću i postigao gol.

Konačan rezultat posatvio je Danilo Pantić u 90. minutu pogotkom iz slobodnog udarca.

Partizan je na trećem mestu na tabeli sa 54 boda, jednim manje i utakmicom manje od drugoplasiranog TSC-a. Vojvodina je na petoj poziciji sa 50 poena.

U narednom kolu Partizan će dočekati Voždovac, dok će Vojvodina gostovati TSC-u.

VOJVODINA – PARTIZAN 2:1 (0:0)