Zvezda bez pobede u Humskoj još od februara 2016. godine (VIDEO)

Tradicija na strani Partizana.

U nedelju od 17.00 časova nas očekuje 163. večiti derbi. Ono što je za sada sigurno Crvena zvezda neće moći da računa na Mirka Ivanića i Gelora Kangu, zbog toga što su zaraženi korona virusom. Najverovatnije ni krilni napadač Željko Gavrić neće igra u Humskoj zbog povrede zadnje lože.

Klub iz Ljutice Bogdana u poslednjih četiri utakmice nije uspeo da postigne gol crno-belima, a ni da ih pobede. Poslednji put Crvena zvezda je slavila u Humskoj 27.02.2016. godine kada je na klupi bio Miodrag Grof Božović. Rezultat je bio (2:1) za Crvenu zvezdu, a strelci za crveno-bele bili su Ibanjez u 24. minutu i Hugo Vijeira u 32. minutu. Jedini pogodak za Partizan postigao je Gogua u 17. minutu.

PARTIZAN: Šaranov, Bogosavac, Jovanović, Gogua, Bandalovski, Brašanac, Everton, Mihajlović, Ilić, A. Stevanović, Božinov.

CRVENA ZVEZDA: Kahriman, Ibanjez, Luković, Pavićević, Petković, Le Talek, Grujić, Katai, Donald, Srnić, Vijeira.

Izvor: BUTASPORT