Zvezda rutinski protiv Novog Pazara, Katai nastavio da oduševljava (VIDEO)

Izabranici Dejana Stankovića ubedljivi na premijeri protiv Novog Pazara (3:0).Foto: FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da savladaju Novi Pazar sa (3:0) u prvom kolu Superlige Srbije. Golove za crveno-bele postigli su: Srđan Spiridonović u 8, Mirko Ivanić (jedanaesterac) u 13 i Miloš Vulić u 81. minutu.

Povratnik Aleksandar Katai pokazao je svoje majstorstvo već u prvoj zvaničnoj utakmici, direktnost u napadu, jednostavnost… Bez sumnje u njemu Dejan Stanković vidi vođu ekipe.

Utakmica je odigrana bez prisustva gledalaca zbog pandemije korona virusa.

Crvena zvezda – Novi Pazar 3:0 (2:0)

Beograd – Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: bez prisustva navijača zbog pandemije korona virusa. Sudija: Bojan Nikolić. Pomoćnici: Nenad Kurčubić i Marko Dimitrijević. Žuti kartoni: Kurdić, Vukajlović (Novi Pazar). Strelci: 1:0 Srđan Spiridonović u 8, 2:0 Mirko Ivanić (jedanaesterac) u 13, 3:0 Miloš Vulić u 81. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gajić (od 75. Gobeljić), Pankov, Eraković, Rodić, Sanogo (od 66. El Fardu Ben), Nikolić, Ivanić (od 66. Jovičić), Spiridonović, Katai (od 46. Vulić), Tomane (od 75. Vukanović). Trener: Dejan Stanković.

NOVI PAZAR: Drobnjak, Vukajlović, Kurdić, Delimeđac (od 67. Kurti), Marinković, Tomić (od 83. Perić), Nedeljković, Kecap (od 67. Vlajković), Dacić (od 33. Dragutinović), Resić (od 46. Hadžibulić), Kovačević. Trener: Kenan Kolašinac.