Zvezda slavila u Novom Sadu, Partizan ponovo drugi (VIDEO)

Zvezda bez većih problema savladala Vojvodinu.

Tim Dejana Stankovića savladao je Vojvodinu sa (2:0) u Novom Sadu u okviru 15. kola Superlige Srbije.

Golove za crveno-bele iz Beograda postigli su Gajić u 26 minutu dok je konačni rezultat postavio Ben u 75. minutu sa bele tačke.

Crvena zvezda je tokom većeg dela utakmice dominirala i imala bolje prilike.

Posle ove pobede Crvena zvezda zauzima prvo mesto sa 41 osvojenim bodom, dok je Vojvodina posle ovog poraza spala na treće mesto sa 30 osvojenih bodova.

Vojvodina – Crvena zvezda 0:2 (0:1)

Novi Sad – Stadion: Karađorđe. Sudija: Novak Simović. Žuti kartoni: Devetak (Vojvodina), Eraković, Petrović (Crvena zvezda). Strelci: Gajić u 26. i Ben u 75. minutu (iz jedanaesterca).

VOJVODINA: Vukliš, Bjeković (od 46. Stojković), Bralić, Devetak, Đorđević, Drinčić, Andrić, Čović (od 77. Zukić), Bojić, Vukadinović (od 81. Gemović), Mrkaić (od 65. Đuričin).

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gajić, Milunović, Pankov, Eraković, Sanogo, Petrović, Kanga (od 73. Nikolić), Ben (od 84. Degenek), Ivanić (od 88. Spiridonović), Falćineli (od 84. Vukanović).

Izvor: BUTASPORT